Możliwości reklamy na automacie vendingowym

Reklama na automacie

Automat vendingowy jako nośnik reklamy

Automat vendingowy zazwyczaj umieszczony jest w lokalizacji, w obrębie której przemieszcza się ukierunkowana grupa odbiorców (np. studenci, uczniowie, pracownicy danej firmy). Wykorzystaj możliwość dotarcia do konkretnego segmentu. Udostępniamy możliwość wykorzystania naszych automatów vendingowych na wiele sposobów. Dotrzyj do nawet kilkunastu tysięcy osób dziennie! Szczegóły na kontakt@szybkidrinkit.pl

Pobierz przykładową specyfikację techniczną dla okleiny kawomatu, snap frame – bok

wybrane możliwości automatów

  1. wykorzystanie jednej ściany automatu (front, bok, tył),
  2. wykorzystanie dwóch lub więcej ścian automatu (front, bok, tył),
  3. wykorzystanie dodatkowych elementów zabudowy elementów (np. podświetlany panel LED),
  4. ściany wewnętrzne automatu,
  5. dach automatu (ramka A4),
  6. ramka (A6) na panelu bocznym automatu.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu kontakt@szybkidrinkit.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby nawiązać współpracę na idealnych warunkach dla wszystkich stron.

Promocja:

Do marca 2021 roku kampanie marketingowe realizujemy już od 1 miesiąca!

Opis przykładowego modelu współpracy

Kampania promująca działalność, produkt lub usługę z wykorzystaniem kubków vendingowych do gorących napoi wydawane przez kawomaty. Mobilny nośnik sprawi, że reklama oprócz dotarcia do bezpośredniego odbiorcy napoju, może trafić także do wszystkich, z którym odbiorca będzie mieć kontakt, poprzez przekazanie informacji nt. reklamowanego produktu lub usługi na kubku vendingowym. Rozliczenie za kampanie następuje na koniec miesiąca kalendarzowego. W ramach opłaty uwzględnia się: ilość sprzedanych napoi w danym miesiącu kalendarzowym * ilość naklejek na jednym kubku. Dodatkowo w pierwszym okresie rozliczeniowym dołączona zostaje opłata za wydruk materiałów graficznych, przygotowanie projektu graficznego – chyba, że czynności zostały wykonane przez Zleceniodawcę.

Szczegóy

Okres trwania kampanii

2 miesiące

Rodzaj automatów (ilość)
kawomat (1)

Rodzaj reklamy
nadruk naklejek na kubki – 500szt.
(1 naklejka na kubek)

Rozliczenie
CPS.