Szeroki asortyment automatów

Automaty vendingowe. Modele i formy współpracy

NASZE AUTOMATY

Szybki Drink-it, to młoda marka automatów vendingowych działająca na rynku od 2017 roku. Cechujemy się indywidualnym podejściem do Partnera i jego oczekiwań. Przed instalacją urządzenia przeprowadzamy wewnętrzne badania preferencji konsumentów, jeżeli takowe są konieczne, aby dostosować wielkość i moc urządzenia vendingowego. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne, funkcjonalne, na bieżąco konserwowane. Dbamy o to, by estetyka automatu oraz zawarty w nim asortyment był taki, jaki sami chcielibyśmy zakupić i spożyć.

automaty do wewnątrz

Domyślnie automaty vendingowe przeznaczone są do pracy wewnątrz pomieszczeń. Minimalna przestrzeń na zainstalowanie urządzenia, to ok. 0,6m kw. 

zewnętrzna zabudowa

Jeżeli posiadacie Państwo interesującą lokalizację znajdującą się na zewnątrz obiektu, istnieje możliwość wyposażenia automatu w specjalną zewnętrzną zabudowę, dzięki czemu dostęp do urządzenia będzie trwać cały rok.

Wybrana charakterystyka rodzajów automatów

WybranE ZASTOSOWANIE AUTOMATÓW

PRZYKŁADOWY model współpracy

Proste, czyli najlepsze!

  1. Decyduj, co chcesz otrzymać – to Ty decydujesz, w jakim stopniu będzie wyposażone urządzenie.
  2. Stały czynsz – gwarancja braku podnoszenia opłat z tytułu czynszu przez okres trwania umowy (na czas określony) lub przez pierwsze dwa lata (czas nieokreślony)!
  3. Dostawa na czas – jeżeli spóźnimy się z dostawą zamówionych produktów, otrzymujesz je gratis!
  4. Podejście indywidualne – podpisz z nami umowę i otrzymuj indywidualne oferty dla Twojej firmy i pracowników!
  5. Dla każdego – bez względu na to, czy jesteś mikro, małym, średnim bądź dużym przedsiębiorcą; z każdym chętnie nawiążemy współpracę!

OFERTY SPECJALNE!

  1. Podpisz umowę przynajmniej na 36 miesięcy – otrzymaj zniżkę nawet do 36% przez pół roku!
  2. Zamów przynajmniej dwa automaty na okres minimum 24 miesięcy – zniżka 50% czynszu na drugi automat przez pół roku!
  3. Zagwarantuj wyłączność obsługi Twojego biura lub nieruchomości – wstawiając automat vendingowy, uzyskaj atrakcyjne zniżki!
 
UWAGA: w okresie obowiązywania stanu epidemicznego istnieje możliwość zredukowania kosztów czynszu do niezbędnego minimum – rozumiemy powagę sytuacji. Jesteśmy Operatorem chcącym podejmować jak najlepszą współpracę, na możliwie jak najwyższym poziomie.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ

Kawomat - automat wydający gorące napoje (kawa, herbata, gorąca czekolada, mleko, wrzątek)
Spiralowiec - automat tzw. uniwersalny służący do wydawania prostych produktów (batony, napoje zimne, małe kanapki, przekąski)
Talerzowiec - automat sprzedający zarówno produkty małe, jak i większe np. duża kanapka, kg cukru, butelka PET 0,85l
Puszkowiec zamknięty - automat sprzedaje wyłącznie zimne napoje w puszce lub putelce PET 0,33l
Puszkowiec typu glassfront - nowoczesny automat sprzedający zimne napoje, na wzór spiralowca (przeszklona przednia szyba), dzięki czemu możliwe jest także sprzedawanie napoi w szklanych butelkach lub większych butelkach
Taśmowiec - automat podobny do spiralowca, ale zamiast spiral posiada taśmy, dzięki czemu można w nim umieścić szerszy asortyment, który np. nie mieściłby się w spirali lub był za mały i mógłby wypaść z niej
Szafkomat - automat pod specjalistyczne produkty, np. chlebomat; w którym można umieścić produkty "zestawy" lub większe gabaryty, np. bochenek chleba, kilka kg cukr
*Sklep samoobsługowy - zestaw przynajmniej trzech automatów vendingowych
Można zaznaczyć więcej, niż jedną odpowiedź.
Imię / Nazwisko
Informacje dot. przetwarzania danych dostępne na stronie www.szybkidrinkit.pl/rodo. Brak wyrażenia zgody oznacza uniemożliwienie udzielenie odpowiedzi na niniejszą wiadomość.